Kategoria: Zaproszenia na komunię

Gotowe zaproszenia komunijne – ciekawe i tanie wzory

Dwuelementowe zaproszenie na komunię, na które składa się kieszeń z brązowego papieru oraz jej wypełnienie z treścią właściwą. Już sama koperta tego zawiadomienia dzięki ozdobom prezentuje się naprawdę interesująco.

Zaproszenia komunia tanio

Rzecz jasna na zawiadomieniu nie mogło zabraknąć symbolu hostii, który został skrupulatnie wycięty na kopercie. Obchody pierwszej komunii świętej dziecka to niesłychanie eleganckie wydarzenie, dlatego w tym modelu zaproszenia wykorzystaliśmy kolory kojarzące się z dostojnością oraz powagą. Dla osób poszukujących niespotykanego wzoru zawiadomienia na komunię, ten projekt to świetna okazja. Continue reading „Gotowe zaproszenia komunijne – ciekawe i tanie wzory”

Tanie i eleganckie zaproszenia komunijne – różne wzory

Prezentujemy kupującym cztery typy zaproszeń, w dwóch gamach barw. Wybór kolorystyczny to różowy dla dziewczynek oraz niebieski dla chłopców. Frontowa strona zaproszenia na komunię zaprojektowana dla dziewczynek jest obramowana motywem kwiatów róży.

Sklep z zaproszeniami

Kielich mszalny lub wzbijający się ku niebu gołąb to dwa modele, które można dostać jeśli chodzi o powyższe zawiadomienie. Kolor niebieski zdominował zaproszenia opracowane na komunię chłopca. Model z chrystogramem lub modlącym się chłopcem, to możliwości jakie są do wyboru przy zakupie prezentowanych zawiadomień o komunii. Continue reading „Tanie i eleganckie zaproszenia komunijne – różne wzory”

Ręcznie ozdobione zaproszenia na komunię – polski sklep

Propozycja ta dotyczy skromnie przyozdobionych zawiadomień na komunię chłopca albo dziewczynki. Matowy, ozdobny papier to główny materiał, z którego zostało zrobione opisywane zaproszenie na komunię. W zależności czy do pierwszej komunii świętej zmierza dziewczynka lub chłopiec, wzór tego zawiadomienia będzie się nieco różnił.

Tanie zaproszenie

Damskie zaproszenie jest stworzone w kolorystyce różowej, a w centrum pierwszej strony ma wyciętą postać modlącej się dziewczynki. Zawiadomienie na komunię chłopca odróżnia się od wzoru dla dziewczyny błękitną kolorystyką oraz sylwetką wyciętą w środkowej części tytułowej strony. Continue reading „Ręcznie ozdobione zaproszenia na komunię – polski sklep”

Wyjątkowe i tanie zaproszenia dla gości – komunia

Szata kolorystyczna tego zawiadomienia na komunię bazuję na kolorze brązu i beżu. Elementy ozdobne stworzone z naturalnych surowców nadają temu zaproszeniu przyjemnej otoczki. W skład pierwszej strony zaproszenia wchodzą następujące ozdoby: starannie wykrojony wzór, kokarda ze sznurka jutowego, którą można zastąpić ozdobną wstążką.

Komunia zaproszenie

Pod kątem grafiki ten model zawiadomienia jest niezmiernie gustowny, dzięki czemu nadaje on jeszcze znaczniejszej rangi uroczystościom komunijnym. Dane osób zaproszonych można szybko wpisywać dzięki tekstowi personalizowanemu, który jest dołączany do każdego egzemplarza. Niepowtarzalny, ręcznie zrobiony z najlepszych surowców wariant zawiadomienia na komunię jedynie w ofercie naszej pracowni zaproszeń. Continue reading „Wyjątkowe i tanie zaproszenia dla gości – komunia”

Atrakcyjne zaproszenia dla gości z okazji komunii

Ciekawy design i bardzo dobrej jakości papier, dysponujący wyczuwalną pod palcami strukturą, to atuty tego modelu zaproszenia na komunię. Dzięki stonowanym barwom, zaproszenie to zalicza się do grupy niezwykle stylowych zawiadomień o pierwszej komunii świętej.

Sklep z zaproszeniami dla gości

Budowa tego zaproszenia jest dwuczęściowa, pierwsza część to półotwarta koperta z brązowego papieru, natomiast druga część to biała książka, czyli element prezentujący główną treść. Część przedstawiająca spersonalizowaną treść posiada znak naczynia liturgicznego z hostią w kolorze brązowym. Surowce użyte do produkcji, czyli papier ozdobny, taśmy klejące, tusz to dobrej jakości półprodukty, które zapewniają dużą trwałość tych zaproszeń na komunię. Continue reading „Atrakcyjne zaproszenia dla gości z okazji komunii”

Zakup zaproszeń komunijnych – ciekawe i różne wzory

Zaproszenie na komunię święta charakteryzujące się prostą prezencją i skromnymi ozdobnikami. Ozdobny papier z wyraźną fakturą to surowiec jaki został użyty do zrobienia opisywanych zawiadomień na komunię. Strona frontowa zaproszenia zawiera monogram IHS pisany brokatowymi literami, który swoim znaczeniem w religii katolickiej odpowiednio sugeruje, z czym wiąże się ten dokument.

Ręcznie zdobione zaproszenia

Ten wariant zaproszenia na komunię jest wspaniałym przykładem tego, jak poprzez skromny wygląd oraz wysokiej jakości materiały można wyprodukować szykowne zawiadomienia. W środku tego zawiadomienia odkryjecie państwo treść nadającą się do personalizowania. Continue reading „Zakup zaproszeń komunijnych – ciekawe i różne wzory”

Ręcznie zdobione zaproszenia na komunię – tani sklep

Oryginalnie udekorowane zawiadomienia o komunii. Przyjemna w dotyku faktura papieru oraz starannie wykonane dekoracje to między innymi tego rodzaju atuty tych zaproszeń na komunię. Przedstawiony wzór zaproszeń proponujemy w dwóch wariantach, dla płci żeńskiej idącej do komunii proponujemy zawiadomienie z różową kokardą, a dla płci męskiej z niebieską.

Zaproszenie

Strona pierwsza tych zawiadomień ma składniki dekoracyjne zamocowane na taśmie dystansującej. Tak wysokiej jakości zaproszenia na komunię za tak niską cenę ciężko jest znaleźć, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Continue reading „Ręcznie zdobione zaproszenia na komunię – tani sklep”

Ładnie zaprojektowanie zaproszenia komunijne – tanio

Proste rozwiązania są czasem najlepsze, toteż prezentujemy państwu szablon zawiadomienia o prostej estetyce. Środkowe miejsce pierwszej strony tego zawiadomienia zajmuje symbol hostii, który bardzo mocno związany jest z uroczystościami pierwszej komunii świętej. Papier wykorzystany do wyprodukowania tego zawiadomienia ma na swojej powierzchni miłą w dotyku fakturę.

Komunia sklep z zaproszeniami

Ulokowany w środku zawiadomienia tekst, wspomaga we wprowadzaniu danych osób zaproszonych na ceremonię komunijną. Opisywane zaproszenie to odpowiedni wybór, jeśli ktoś poszukuje niedrogich oraz dobrze wyprodukowanych zawiadomień. Continue reading „Ładnie zaprojektowanie zaproszenia komunijne – tanio”

Tanie zaproszenia komunijne – piękne i ręcznie wykonane

W tym wzorze zawiadomienia na komunię najistotniejszym szczegółem jest skrótowiec IHS. Koperta z brązowego papieru oraz zawiadomienie z białego papieru to dwa najważniejsze elementy tego szablonu. Zaprojektowaliśmy dla kupujących 4 warianty kolorystyczne prezentowanego tutaj zawiadomienia.

Organizacja komunii

Kieszeń tego zawiadomienia jest stworzona z matowego, brązowego papieru i została przez nas dodatkowo okraszona skomplikowanym motywem. Pieczołowitość produkcji oraz znakomitej jakości materiały, to te dwie wytyczne zagwarantowały dobry odbiór tego szablonu zawiadomienia na komunię pośród kupujących. Continue reading „Tanie zaproszenia komunijne – piękne i ręcznie wykonane”

Stylowe i tanie zaproszenia dla gości z okazji komunii

Zaproszenia komunijne z możliwością wybrania koloru oraz wzoru. Do tworzenia przedstawianych zawiadomień komunijnych używamy tylko artykułów najwyższej klasy. Rodzice chłopca powinni nabyć niebieskie zaproszenie, natomiast rodzice dziewczynek, różowe. Pod względem grafiki zawiadomienia te bardzo dobrze nawiązują do uroczystości komunii świętej dziecka.

Komunia zaproszenie

Przedstawiane wzory zaproszeń mają wspólne elementy graficzne, mowa tutaj o motywie winogronu, natomiast różnić się mogą symbolem ulokowanym na środku w okręgu. Centralna część przedstawianych zawiadomień to symbol graficzny przedstawiający do wyboru: gołębia, modlące się dziecko, akronim IHS lub kielich mszalny. Continue reading „Stylowe i tanie zaproszenia dla gości z okazji komunii”