Tag: Podziękowania na chrzest

Eleganckie podziękowania dla chrzestnych – komunia, chrzest

Chrzest to przełomowy moment w życiu, właśnie dlatego porządnie, ażeby zapadł on w pamięci na długo. Rodzice chrzestni spełniają bardzo ważną rolę, w następstwie tego wręczenie im podziękowań w atrakcyjnej formie jest perfekcyjnym pomysłem.

Personalizowane podziękowania

Wykonana z drzewa statua przekazuje podziękowania i miłość, a to zapewnia zadowolenie oraz radość. Umieszczony motyw anioła ma prawo mieć niebieskie czy też różowe wypełnienie, a to nawiązuje to płci dzieciątka, a jednocześnie uwydatnia rodzaj uroczystości. Słowa podziękowania uchwycone są w postaci solidnego grawera. Continue reading „Eleganckie podziękowania dla chrzestnych – komunia, chrzest”

Piękne podziękowania dla gości na chrzest

Podziękowania dla gości w formie magnesów z indywidualną dedykacją to doskonały sposób, aby wyrazić radość i podziękowanie dla rodziny i bliskich za pojawienie się na uroczystość. Oferowane podziękowanie dla gości w formie magnesu w kształcie serca to niezmiernie urocza pamiątka, która na pewno sprawi gościom olbrzymią radość i będzie przypominać o wesoło spędzonym dniu.

Jeśli wyszukują Państwo trwałych, personalizowanych pamiątek w formie podziękowania dla gości na chrzest – prezentowane magnesy z osobistą dedykacją na pewno Państwa zainteresują. Do każdego magnesu dodajemy w zestawie dekoracyjną kopertę w wybranym kolorze (do wyboru mają Państwo odcień szary, niebieski lub różowy) – gorąco zapraszamy do kupna.

chrzest

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl