Tag: Podziękowania na komunię

Eleganckie podziękowania dla chrzestnych – komunia, chrzest

Chrzest to przełomowy moment w życiu, właśnie dlatego porządnie, ażeby zapadł on w pamięci na długo. Rodzice chrzestni spełniają bardzo ważną rolę, w następstwie tego wręczenie im podziękowań w atrakcyjnej formie jest perfekcyjnym pomysłem.

Personalizowane podziękowania

Wykonana z drzewa statua przekazuje podziękowania i miłość, a to zapewnia zadowolenie oraz radość. Umieszczony motyw anioła ma prawo mieć niebieskie czy też różowe wypełnienie, a to nawiązuje to płci dzieciątka, a jednocześnie uwydatnia rodzaj uroczystości. Słowa podziękowania uchwycone są w postaci solidnego grawera. Continue reading „Eleganckie podziękowania dla chrzestnych – komunia, chrzest”

Organizowanie komunii – podziękowania dla gości

Każdy rodzic chce, aby dzień Komunii Świętej został w pamięci zarówno potomkowi i wszystkim gościom, którzy dotrą na uroczystość. W trakcie uroczystości należałoby pamiętać nie tylko o gwieździe tego dnia, lecz też o przyjeżdżających gościach. Pragną Państwo podziękować rodzinie oraz bliskim za przybycie na uroczystość? Personalizowane, drewniane podziękowania dla gości na komunię w formie magnesu to gustowny, wyjątkowy oraz przyjemny sposób.

To naturalnie dzięki magnesom, które zawierają personalizowane podziękowanie dla gości, są w stanie Państwo wyrazić własne uczucia, emocje oraz wdzięczność dla rodziny – podziękowania dla gości na komunię w formie magnesu w kształcie serca to rewelacyjny, użyteczny oraz równocześnie prosty upominek, który na sto procent wywoła uśmiech na twarzy przybyłych gości. Do każdego magnesu dodawana jest koperta dostępna w trzech odcieniach do wyboru – szarym, różowym oraz niebieskim.

komunia

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl