Tag: Podziękowania na roczek

Różne, ciekawe podziękowania dla gości – urodziny

Nasza idealna oferta została wzbogacona o podziękowania dla gości uczestniczących w pierwszych urodzinach malucha. By jeszcze poprawniej upamiętnić to ważne wydarzenie – warto podarować coś, co będzie od razu przywoływać na myśl obchodzony roczek. Ta koncepcja jest po mistrzowsku odwzorowana w naszych ozdobach. Zyskają jednostkowego charakteru to właśnie dzięki personalizacji.

Sklep z podziękowaniami dla gości

Prosimy jedynie o nadesłanie daty urodzin i imienia dziecka – resztą się sami zajmiemy. Co więcej, można również wybrać dowolny motyw z prezentowanych. Continue reading „Różne, ciekawe podziękowania dla gości – urodziny”

Podziękowania dla gości na roczek

Celebracja pierwszych urodzin dziecka to uroczystość, która musi być naznaczona wszystkim, co najlepsze. Jeżeli pragniecie podziękować przybyłym na imprezę gościom – trwałe, drewniane podziękowania dla gości na roczek spełnią Wasze oczekiwania. Podziękowania dla gości w formie magnesu w kształcie serca to uroczy podarek, który zaznaczy jak znacząca jest ich obecność oraz przyniesie im ogromną radość.

Oferowane magnesy jako podziękowanie dla gości to personalizowany upominek, który na dodatek spotęguje przyjemne wspomnienia z uroczystości. Do każdego magnesu dodajemy dekoracyjną, kolorową kopertę – wolno wybrać odcienie: szary, różowy lub ewentualnie niebieski.

urodziny

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl